تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا می‌گویند قلب هر خانه‌ای، آشپزخانه‌ی آن است؟ شاید یکی از دلایلش این باشد که ما بیشتر وقتمان را در آشپزخانه می‌گذرانیم. آشپزخانه،‌ معمولاً سنگر اول و آخر ما برای غذاخوردن، گپ و گفت‌های خودمانی و یا جلسه‌های خانوادگی است.

حالا چه چیزی به این قلب تپنده سر و شکل می‌دهد؟ معلوم است دیگر کابینت‌ها و نمای زیبایشان. شما دوست دارید غذایتان را در یک محیط نازیبا و شلوغ میل کنید؟ معلوم است که نه. برای همین هم هست که بسیاری از طراحان داخلی، بیشتر وقت و تمرکزشان را روی طراحی کابینت‌های آشپزخانه و به خصوص درهای کابینت می‌گذارند.

یکی از انواع پرطرفدار کابینت، کابینت آشپزخانه ممبران است. درب‌ کابینت ممبران معمولاً به وسیله‌ی دستگاه CNC  روی ورق ام دی اف مغزی کابینت ممبران طراحی می‌شود. پس از طراحی برروی مغزی، روکش PVC برروی کابینت وکیوم میشود. طراحی با CNC به کابینت‌ساز این امکان را می‌دهد که در‌های پر نقش و نگار و پر از جزییات، طراحی کند. مزیت CNC این است که چون تمام کار توسط ماشین و کامپیوتر صورت می‌گیرد، امکان خطا و اشتباه تقریباً نزدیک به صفر است.

اگر هوس کرده‌اید دستی به سر و روی آشپزخانه‌تان بکشید و با درب کابینت ممبران و انواع کابینت وکیوم، درهای خانه را به روی تازگی و زیبایی باز کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

اگر از یک آشپزخانه‌ی یک‌نواخت خسته شده‌اید و دلتان کمی سرگرمی بی‌دردسر می‌خواهد، می‌توانید با خیال راحت به سراغ این نوع درب کابینت ممبران بروید و تا ساعت‌ها مشغول خیال و تصویرسازی بشوید. این نوع از درب ها بسیار طرح های متنوعی دارند. طرح های برجسته و فرورفته تکراری که برای افراد زیادی جذاب است. این طرح ها با طرح و رنگ چوب، حس طبیعت را در خود دارند.

درب کابینت ممبران در یک چشم بهم زدن می تواند کل ظاهر کابینت و حتی آشپزخانه شما را دچار تغییرات چشم گیری کند، شاید مدت هاست به فکر تغییر دکوراسیون هستید ولی از پس هزینه های سنگین آن بر نمی آیید، تعویض درب کابینت می تواند بخش اعظمی از تغییرات دلخواه شما را برآورده کرده و مبلغ زیادی از بودجه تان را نیز حفظ کند، در این مقاله از شرکت آفاق چوب با ما همراه باشید.

قیمت درب کابینت ممبران

محاسبه قیمت اغلب بر اساس میزان طراحی صورت گرفته، مواد سازنده و متراژ آن تعیین می شود، هریک متر از آن شامل 40% از کابینت دیواری و 60% از زمینی است و مواردی از قبیل یراق آلات، زیر چراغی و تاج و پاخور، درب کابینت ممبران و صفحه کابینت را در بر می گیرد، شایان ذکر است که قیمت هر طراحی متفاوت بوده و اغلب در طرح های شلوغ بالاتر است.

قیمت انواع درب ممبران به شکل حدودی به شرح زیر است:
1. ام دی اف با درب پولیشی: به طور کلی به صرفه ترین درب کابینت ممبران است اما بسته به موارد یاد شده
قیمت های آن متغیر است.

قیمت درب کابینت ممبران

2. کابینت ام دی اف با درب چوبی: شروع قیمت این کابینت از سه برابر مدل mdf درب با روکش پی وی
سی ممبران است.
3.کابینت ممبران mdf: قیمت این نوع کابینت ممبران حدودا یک و نیم برابر درب با روکش پی وی سی
ممبران است.
4.درب با روکش پی وی سی ممبران و ام دی اف: قیمت متوسط

شما عزیزان می توانید با خرید و نصب کابینت ممبران، خانه ای منحصر به فرد و زیبا داشته باشید، شما با
خرید این محصول با هزینه ای بسیار پایین تر صاحب کابینتی کلاسیک خواهید شد، کابینت ممبران را می توان
در هر آشپزخانه ای به آسانی نصب کرد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت درب کابینت ممبران می توانید با شرکت آفاق چوب تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.