اگر به طراحی دکوراسیون آشپزخانه علاقه مند هستید احتمالا بارها با کابینت نئوکلاسیک آشنا شده اید. این نوع کابینت ها بارها در عکس های ژورنال خانه های شیک و لاکچری حضور داشته اند. شاید شما نیز گاهی خواسته اید که از این مدل کابینت ها داشته باشید اما در مورد نام و طراحی آن آگاه نبوده اید. طراحی نئوکلاسیک جزء مدل کابینت هایی است که می توان آن را در سبک های مختلف دکوراسیون گنجاند. در واقع این نوع طراحی با انواع سبک های دکوراسیون داخلی منزل هماهنگی کامل دارد. در این مقاله می خواهیم به صورت تخصصی به بررسی کابینت نئوکلاسیک، چگونگی طراحی آن و انواع مدل های جدید این کابینت بپردازیم.

کابینت نئوکلاسیک یکی از بهترین طرح های کابینت است که امروزه افراد زیادی جهت داشتن یک آشپزخانه لوکس از این نوع استفاده میکنند. در این نوع از مرغوب ترین چوب ها استفاده شده که باعث افزایش طول عمر و کیفیت کار میشود. ما در مجموعه آفاق چوب بهترین طرح ها به همراه بهترین متخصصان این زمینه را جهت اجرای یک آشپزخانه لوکس را برای شما گرد هم آورده ایم.

کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

کابینت نئوکلاسیک کابینتی است که برای طراحی آن از سبک های کلاسیک و مدرن به صورت تلفیقی استفاده شده است. بسیاری از طراحان داخلی بیش از حد ساده و بی روح بودن سبک مدرن را نمی پسندند. زیرا معتقدند که این سبک نمی تواند جان تازه ای به آشپزخانه و دکوراسیون منزل ببخشد. از طرفی دیگر سبک کلاسیک بسیار شلوغ بوده و تزئینات فراوانی دارد. بنابراین برای هر سبک دکوراسیونی مناسب نیست. طراحان تصمیم گرفتند این دو سبک را با هم ترکیب کنند. یعنی برخی از ویژگی های سبک مدرن و برخی دیگر از ویژگی های سبک کلاسیک را در این طراحی جای دادند.
به همین دلیل نمی توان کابینت نئوکلاسیک براق را یک طرح تمام کلاسیک و یا یک طرح تمام مدرن دانست. جالب است بدانید طرح نئوکلاسیک مورد قبول بسیاری از افراد است و با سلیقه آن ها جور می باشد. زیرا این سبک طراحی می توانسته است تعادل را در میان دو سبک مدرن و کلاسیک حفظ کند. اما با این حال تفاوت های بسیاری نیز با این دو سبک دارد.

کابینت نئوکلاسیک با کابینت های مدرن و کلاسیک چه فرقی دارد؟

شاید این سئوال نیز در ذهن شما به وجود آمده باشد که طراحی کابینت نئوکلاسیک چه تفاوتی با طراحی کابینت های مدرن و کلاسیک دارد. در طراحی مدرن برای ساخت کابینت ها بیشتر از رنگ های خنثی استفاده می شود. همچنین دستگیره ها در این نوع طراحی بسیار کمتر دیده می شوند. ممکن است اصلا دستگیره در این سبک به کار نرود. در این طراحی هیچ گونه تزئینات اضافی به چشم نمی خورد و همه چیز در کمالی سادگی است. در طراحی کلاسیک طرح ها و تزئینات بسیار شلوغ به کار رفته و رنگ های گرم برای کابینت به کار می روند. درب کابینت ها شاهد حکاکی های بیشتر بوده و همه چیز حالت اعیانی دارد.
اما در طراحی نئوکلاسیک نه سادگی بیش از حد و نه شلوغی و تزئینات زیاد به چشم میخورد. بلکه هم در انتخاب رنگ و هم در انتخاب تزئینات تعادل به صورت کامل رعایت می شود. رنگ های ملایم در طراحی این کابینت به کار رفته و شاهد حضور دستگیره های فلزی در این سبک خواهیم بود.

طرح کابینت نئوکلاسیک

مشخصات کابینت نئوکلاسیک

برای آنکه طراحی کابینت نئوکلاسیک را بیشتر و بهتر درک کنید بهتر است با برخی از مشخصات آن آشنا شوید. به همین دلیل در این بخش می خواهیم به معرفی مشخصات مختلف این کابینت پرطرفدار بپردازیم.

✅ روی درب این کابینت ها طرح های ساده و زیبایی با توجه به سلیقه فرد طراحی می شوند.
✅ در طراحی این کابینت ها تقارن همیشه وجود دارد.
✅ منحنی های دایره ای و لطیف در این سبک به کار می روند.
✅ برخی از المان های مربوط به قرن های 18 و 19 اروپا را می توان در آن به کار برد.
✅ تزئینات خاص و ظریفی در برخی از بخش های این سبک دیده می شوند.
✅ از متریال هایی مانند سنگ و شیشه در ساخت و طراحی کابینت استفاده می شود.
✅ هم می توانید از لوازم آشپزخانه مدرن و هم کلاسیک در این طراحی استفاده نمایید.
✅ امکان مخفی کردن برخی از اجزای آشپزخانه با این سبک از طراحی وجود دارد.

متریال بکار رفته در ساخت کابینت نئوکلاسیک

برای ساخت کابینت نئوکلاسیک از متریال هایی مانند چوب طبیعی و صفحه های ام دی اف استفاده می شود. البته در طراحی کلی این سبک از سنگ های مختلف برای ساخت پیشخوان ها و از شیشه برای برخی از درب ها استفاده خواهد شد. ممبران یکی دیگر از متریال هایی می باشد که برای ساخت این کابینت ها استفاده می شود. لازم است بدانید که قیمت چوب طبیعی بسیار بالا است. به همین دلیل هزینه اجرای پروژه به صورت کلی افزایش پیدا می کند.

مزایای مهم کابینت نئوکلاسیک

کاربرد کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه مزایای بسیار زیادی دارد. شاید تاکنون با خود فکر کرده باشید که چرا اصلا این کابینت ها تا این حد محبوب شده اند؟

دلایل پرطرفدار بودن کابینت های نئوکلاسیک چیست؟ در ادامه می خواهیم به معرفی مهم ترین مزیت های این کابینت بپردازیم تا بیشتر با آن ها آشنا شوید.

✅ این کابینت را می توان هم در آشپزخانه های بزرگ و هم در آشپزخانه های کوچک طراحی کرد.
✅ طراحی کابینت نئوکلاسیک به گونه ای است که مورد پسند اکثر علایق و سلیقه ها قرار می گیرد.
✅ برای ساخت این نوع کابینت می توان از متریال های مختلفی استفاده کرد. بنابراین با هر بودجه ای که دارید می توانید از این نوع کابینت بهره ببرید.
✅ این نوع طراحی با انواع سبک های مدرن و کلاسیک تطابق کامل دارد.
✅ رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی را می توان در کابینت نئوکلاسیک به کار برد.
✅ این طراحی کاملا به روز بوده و هیچگاه قدیمی نمی شود.

مشخصات کابینت ممبران

معایب و محدودیت های کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک در کنار مزایای درخشان خود می تواند یک سری معایب و محدودیت ها نیز داشته باشد. البته این معایب مربوط به همه انواع کابینت ها است. یعنی اگر شما از هر کابینتی استفاده نادرست داشته باشید مسلما با آسیب هایی روبرو خواهید شد. اگر در استفاده از کابینت های زیبای نئوکلاسیک نهایت دقت را رعایت کنید هیچگاه با هیچ کدام از این معایب رو به رو نخواهید شد.

✅ اگر آشپزخانه شما بسیار از حد کوچک باشد، کابینت نئوکلاسیک نمی تواند نمای خود را نشان دهد.
✅ نمی توان برای ساخت این کابینت ها از رنگ های جیغ و شاد استفاده کرد.
✅ اگر رنگ نامرغوب برای ساخت کابینت استفاده شود بعد از مدتی شاهد تغییر رنگ در کابینت خواهید بود.
✅ این کابینت ها به رطوبت و نور مستقیم خورشید حساس هستند. همچنین اشیاء تیز و برنده می توانند باعث ایجاد خراش در سطح کابینت شوند.
✅ اگر به رنگ یا طرح درب کابینت آسیب وارد شود، درب باید به صورت کلی عوض شود. زیرا امکان ترمیم آن وجود ندارد.

انواع مختلف کابینت های نئوکلاسیک کدامند؟

کابینت نئوکلاسیک در انواع بسیار مختلفی ساخته می شود. عمده تفاوت کابینت های نئوکلاسیک در ظاهر و جنس آن ها می باشد. به طور کابینت نئوکلاسیک به دسته های زیر تقسیم می شود.

✅ تمام چوبی ✅ انزو
✅ روکش چوبی ✅ رنگ پولیشی
✅ ممبران

در ادامه به معرفی هر یک از انواع کابینت های نئوکلاسیک می پردازیم.

رنگ های کابینت نئوکلاسیک

کابینت های نئوکلاسیک تمام چوب

برای ساخت کابینت نئوکلاسیک تمام چوب، تماما از چوب درختان طبیعی استفاده می شود. بنابراین این کابینت ها بسیار باارزش و زیبا هستند. همچنین قیمت ساخت و طراحی آن ها نیز بالا می باشد. برای ساخت کابینت های تمام چوب از چوب درختان راش، گردو، بلوط، گیلاس و یا چوب روسی استفاده می شود. چوب این درختان بسیار محکم بوده و زیبایی فوق العاده ای نیز ایجاد می کنند. البته دقت داشته باشید که چوب روسی نسبت به بقیه انواع چوب ها نازک تر است. در نتیجه مقاومت آن کمتر بوده و بیشتر آسیب پذیر می باشد. کابینت هایی که با چوب طبیعی درست می شوند دارای رنگ طبیعی چوب هستند. البته به سفارش مشتری می توان این چوب را رنگ آمیزی کرد.

کابینت های نئوکلاسیک روکش چوب

همان طور که از نام کابینت نئوکلاسیک معلوم است، چوب طبیعی تنها در روکش آن به کار می رود. برای ساخت این کابینت ها از ام دی اف خام و چوب های ارزان قیمت استفاده می شود. پس از ساخت کابینت و انجام حکاکی ها، یک لایه نازک چوب طبیعی روی آن چسبانده می شود. بدین طریق ظاهر کابینت ها شبیه کابینت های تمام چوب می شود. البته ساخت این کابینت ها به مهارت و تخصص بالایی احتیاج دارد. زیرا اگر روکش به خوبی چسبانده نشود پس از مدتی از سطح چوب جدا شده و ظاهر آن زشت می شود.

کابینت ممبران نئوکلاسیک

کابینت ممبران یکی دیگر از انواع پرطرفدار کابینت نئوکلاسیک است. برای ساخت این کابینت هم از ام دی اف خام و هم از چوب طبیعی استفاده می شود. فرق این کابینت با انواع دیگر در روکش آن ها است. برای ساخت کابینت ممبران یک لایه روکش PVC ضد آب روی کابینت به صورت وکیوم شده نصب می شود. این روکش می تواند مانع از نفوذ آب به داخل چوب و خراب شدن آن شود. درنتیجه طول عمر کابینت های ممبران بسیار بیشتر از انواع دیگر است. همچنین این کابینت ها توسط دستگاه CNC حکاکی می شوند. بنابراین می توان انواع طرح های زیبا را روی آن ها پیاده سازی کرد.

کابینت انزو نئوکلاسیک

انزو، نام یک شرکت ایتالیایی است که بهترین و زیباترین کابینت نئوکلاسیک را در دنیا می سازد. کابینت های این شرکت تماما از ام دی اف خارجی بسیار باکیفیت ساخته شده و روکش آن ها یک رنگ پولیشی است. تفاوت نوع انزو با کابینت های رنگ پولیش شده در میزان کیفیت آن ها است. کیفیت کابینت های انزو بسیار بالاتر از انواع دیگر کابینت ها می باشد. به همین دلیل این کابینت خود به عنوان یک دسته از کابینت های کلاسیک و نئوکلاسیک شناخته می شود. کابینت نئوکلاسیک انزو در محیطی کاملا ایزوله در چندین مرحله رنگ آمیزی می شود. درنتیجه هیچ نوع گرد و غبار در رنگ این کابینت ها ایجاد نمی شود.

کابینت های رنگ پولیشی نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک رنگ پولیشی شباهت زیادی به کابینت انزو دارد. اما با این تفاوت که کابینت های انزو توسط برند ایتالیایی انزو ساخته شده و به مراتب کیفیت بالاتری دارند. برای ساخت این کابینت ها از ام دی اف خام باکیفیت استفاده می شود. این ام دی اف توسط دستگاه CNC و یا به صورت دستی حکاکی می شود. البته نمونه های دست ساز قیمت بسیار بالایی دارند. سپس سطح کابینت در چند مرحله رنگ شده و سپس سمباده کشیده می شود. رنگ زدن و سمباده کشیدن متوالی سطحی بسیار براق و زیبا به دست می دهد. بنابراین ظاهر کابینت بسیار صاف و زیبا خواهد بود.

اجزای مختلف به کار رفته در طراحی کابینت نئوکلاسیک کدامند؟

اگر می خواهید از کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه خود استفاده کنید بهتر است با اجزای مختلف طراحی آن آشنا باشید. زیرا این گونه می توانید دید بهتری نسبت به طراحی این کابینت داشته باشید. البته لازم است بدانید که تمام المان های مورد نیاز یک آشپزخانه در طراحی کابینت نئوکلاسیک به کار گرفته می شوند. بنابراین اصلا نیازی نیست که بابت کارآمد بودن این کابینت ها شک داشته باشید. در ادامه به اجزای مورد استفاده در طراحی کابینت نئوکلاسیک می پردازیم.

 • جزیره
 • ستون و سرستون
 • تاج و زیر چراغ
 • کاور هود
 • ستون و سرستون
 • دستگیره درب کابینت

در ادامه هر کدام از این اجزا را معرفی کرده و به توضیح در مورد آن ها می پردازیم.

جزیره کابینت نئوکلاسیک

امروزه در طراحی دکوراسیون اکثر آشپزخانه ها جزیره دیده می شود. کابینت ها نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. با استفاده از این کابینت می توان زیباترین و کارآمدترین جزیره را در آشپزخانه طراحی کرد. جزیره عموما در وسط آشپزخانه و به ارتفاع 75 الی 90 سانتی متر ساخته می شود. برخی از افراد به عنوان میز کار و میز ناهارخوری از جزیره استفاده می کنند. اما برخی دیگر در جزیره اجاق گاز و یا سینک ظرفشویی را قرار می دهند. از فضای پایینی می توان کابینت های مختلفی برای نگهداری وسایل تعبیه کرد. برای سطح پیشخوان جزیره می توان از سنگ های مرمر و یا گرانیت استفاده کرد.

تاج و زیر چراغ در طراحی کابینت نئوکلاسیک

تاج و زیر چراغ جزء تزئینات بسیار خاص و ریزی هستند که در طراحی کابینت نئوکلاسیک به کار می روند. تاج در بالای کابینت و زیر چراغ در پایین کابینت قرار می گیرند. این دو جزء می توانند زیبایی بسیار زیادی به طراحی کابینت ها ببخشند و جلوه خوبی ایجاد می کنند. البته رنگ تاج و زیر چراغ هم رنگ درب کابینت ها ساخته می شود. همچنین تاج و زیر چراغی که در سبک نئوکلاسیک با کار می روند با تاج و زیر چراغ سبک کلاسیک کاملا متفاوت هستند. این دو جزء نقش مهمی در نورپردازی آشپزخانه ایفا می کنند.

ستون و سرستون ها در طراحی کابینت نئوکلاسیک

در برخی از طراحی های کابینت نئوکلاسیک از ستون و سرستون هایی استفاده می شود که دارای طرح های زیبا هستند. البته در سبک کلاسیک تعداد این ستون ها و سرستون ها بیشتر بوده و طرح های آن ها نیز متفاوت تر و شلوغ تر هستند. اما در اجرای کابینت نئوکلاسیک تعداد بسیار کمتری ستون و سرستون به کار می رود. همچنین طرح های موجود در این ستون ها کاملا ساده هستند. البته استفاده از ستون و سرستون در ساخت کابینت های نئوکلاسیک لزوما اجباری نیست. می توان این طراحی را بدون وجود ستون و سرستون نیز اجرا کرد.

درست کردن کاور برای هود

در برخی از طراحی های کابینت نئوکلاسیک برای هود یک نوع کاور از ساخته می شود. در این صورت هود به حالت مخفی در آمده و در ظاهر دیده نمی شود. البته درست کردن کاور برای هود حتما لازم نیست. زیرا برخی از افراد دوست دارند هود هوشمند و پیشرفته آن ها جلوی چشم باشد. اما اگر کسی مایل به دیده شدن هود خود نباشد، می توان با کابینت نئوکلاسیک هود را کاملا مخفی کرد. مخفی کردن هود باعث یکپارچه نشان دادن ظاهر آشپزخانه و مرتب بودن آن می شود. بنابراین بسیاری از بانوان علاقه دارند که قسمت هود خود را با سایر نواحی آشپزخانه هماهنگ سازند.

نقش دستگیره ها در طراحی کابینت نئوکلاسیک

دستگیره ها در کابینت نقش بسیار مهمی دارند. در کابینت های مدرن کمتر از دستگیره استفاده می کنند. زیرا اصل بر ساده بودن طرح است. در کابینت های کلاسیک نیز از دستگیره های طرح دار استفاده می شود. اما در کابینت نئوکلاسیک از دستگیره های فلزی بسیار شیک و مدرن استفاده می کنند. این دستگیره ها کمتر دارای طرح بوده و بیشتر براق و ساده هستند. برای کابینت هایی که رنگ های روشن دارند بیشتر از دستگیره های طلایی استفاده می کنند. البته این دستگیره ها در انواع مات نیز تولید می شوند که زیبایی فوق العاده ای دارند. برای کابینت هایی که رنگ تیره دارند بهتر است از رنگ های نقره ای و استیل استفاده شود. البته تمام این موارد بستگی به سلیقه طراح و مشتری دارد.

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک ؟

اگر می خواهید طرح و رنگ کابینت نئوکلاسیک را بصورت حرفه ای حرفه ای در آشپزخانه خود اجرا کنید لازم است در مورد رنگ های آن بیشتر بدانید. در واقع رنگ هایی که برای اجرای این کابینت ها به کار می روند بیشتر رنگ های ملایم و خنثی هستند. بسیار کم پیش می آید که از رنگ های شاد مانند زرد و یا قرمز در طراحی این کابینت استفاده شود. البته به سفارش مشتری می توان این رنگ ها را به صورت ترکیبی در دیزاین آشپزخانه به کار برد. بنابراین در این مورد مانعی ندارد. اما زیبایی کابینت نئوکلاسیک به رنگ های ملایم و آرام بخش آن است.

بنابراین در ادامه می خواهیم به معرفی پرطرفدارترین و زیباترین رنگ های کابینت نئوکلاسیک بپردازیم.

کابینت نئوکلاسیک براق

کابینت نئوکلاسیک براق یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع کابینت های طرح نئوکلاسیک می باشد. سطح این کابینت ها کاملا یک دست و براق بوده و می توانند نور را به صورت کامل بازتاب دهند. در نتیجه اجرای این کابینت ها به روشن تر دیده شدن آشپزخانه و افزایش نور آن کمک خواهد کرد. به این کابینت ها، کابینت رنگ پولیشی نیز گفته می شود.
بسیار مهم این که این نوع کابینت چگونه ساخته شود. زیرا به دلیل براق بودن سطح آن کوچک ترین ناهمواری در سطح و رنگ آن فورا دیده می شود. این کابینت ها اگر در رنگ های روشن ساخته شوند بسیار زیباتر خواهند بود. البته فراموش نکنید که تمیز کردن این کابینت ها از تمیز کردن کابینت های مات بسیار آسان تر می باشد. این مورد می تواند یک نقطه قوت برای این کابینت محسوب شود.

کابینت نئوکلاسیک طوسی

امروزه در دکوراسیون داخلی اکثر خانه های مجلل و لاکچری رنگ طوسی دیده می شود. کابینت نئوکلاسیک رنگ طوسی نیز یکی از پرطرفدارترین رنگ های این کابینت می باشد. در واقع رنگ طوسی به دلیل خنثی بودن خود توانسته جای خود را در تمامی بخش های دکوراسیون منزل حفظ کند. از رنگ طوسی می توان هم به صورت ترکیبی و هم به صورت کامل در ساخت کابینت ها استفاده کرد.
البته بیشتر مشتریان ترجیح می دهند که رنگ طوسی و سفید را به صورت ترکیبی در دکوراسیون آشپزخانه استفاده نمایند. این گونه تعادل در رنگ ها به وجود می آید. البته توجه داشته باشید که رنگ طوسی به اندازه رنگ خاکستری تیره نمی باشد. بنابراین می توان برای طراحی آشپزخانه های کوچک نیز آن را به کار برد.

کابینت نئوکلاسیک کرم

طرح کرم در این نوع کابینت مناسب هر نوع آشپزخانه ای است علی الخصوص آشپزخانه های کم نور زیر این نوع طرح بندی باعث ایجاد روشنایی است و طراحی مناسبی را برای دکوراسیون آشپزخانه شما بوجود می آورد. این نوع طرح یکی از بهترین و پرفروش ترین طرح های سال 2022 نیز بوده که اکثر مشتریان ما در آفاق چوب از این طرح مدرن و شیک جهت اجرای کابینت خود استفاده کرده اند سادگی آن مناسب هر نوع آشپزخانه بوده و به سادگی زیبایی شکیلی را برای آشپزخانه ها ایجاد میکند.

کابینت نئوکلاسیک سفید

احتمالا بارها عکس کابینت نئوکلاسیک را در کاتالوگ های این کابینت مشاهده کرده اید. بسیاری از بانوان ترجیح می دهند به جای استفاده از رنگ های دیگر، از کابینت سفید ساده استفاده کنند. شاید در نگاه اول کابینت سفید جذابیتی نداشته باشد اما اگر این رنگ در طراحی نئوکلاسیک پیاده شود نتیجه فوق العاده خواهد شد. طرح های روی کابینت نئوکلاسیک و دستگیره های زیبای آن می تواند از سادگی رنگ کابینت بکاهد و سبکی اعیانی و سلطنتی به آن ببخشد. همچنین حس تمیز بودن این رنگ است که نظر بیشتر بانوان را به خود جلب می کند. تمیز کردن این کابینت ها بسیار آسان تر از انواع دیگر رنگ ها می باشد.

کابینت نئوکلاسیک استخوانی

کابینت نئوکلاسیک استخوانی یکی از زیباترین طرح ها در این نوع کابینت می باشد که مجموعه آفاق چوب بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند اگر نیاز به طراحی و اجرای طرح استخوانی دارید کافیست با مجموعه آفاق چوب تماس حاصل فرمایید تا کارشاناسان ما در این زمینه راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند و اگر نیاز به طراحی اولیه بصورت سه بعدی دارید این مورد نیز قابل انجام بوده طرح استخوانی نیز دارای طرح های متفاوتی بوده که در زیر طرح های مختلف را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید انتخاب بهتر و راحت تری داشته باشید.

کابینت نئوکلاسیک جدید

کابینت نئوکلاسیک جدید یکی از انواع کابینت هایی می باشد که برای ساخت آن از رنگ های ترند سال استفاده می شود. برای طراحی این کابینت ها از رنگ های خنثی و ملایم بیشترین استفاده را می کنند. رنگ هایی مانند کرم، قهوه ای، سبز تیره، آبی تیره، ترکیبات رنگ مشکی و … جزء این رنگ ها هستند. برای آشپزخانه های بزرگ که نورگیری زیادی دارند رنگ های تیره را می توان به آسانی به کار برد. زیرا این رنگ ها باعث تاریکی آشپزخانه نخواهند شد. اما برای آشپزخانه های کوچک که نورگیری کمی دارند بهتر است حتما از رنگ های روشن و ملایم همانند استخوانی، کرمی، سفید و … استفاده شود. زیرا این رنگ ها می توانند باعث بزرگ دیده شدن آشپزخانه و روشن تر شدن آن شوند.

کاتالوگ کابینت نئوکلاسیک

برای آنکه بتوانید طرح و رنگ کابینت را بهتر انتخاب کنید، باید از کاتالوگ این کابینت بهره ببرید. در کاتالوگ این کابینت انواع رنگ ها، طرح ها و چگونگی اجرای این کابینت ها ذکر شده اند. شاید شما هنگام سفارش کابینت نئوکلاسیک نتوانید رنگ و طرح مورد نظر خود را در ذهن تجسم کنید. بنابراین انتخاب می تواند برای شما بسیار مشکل باشد. اما در کاتالوگ این کابینت انواع رنگ ها و انواع طرح ها یدده می شوند. در نتیجه می توانید به آسانی انتخاب خود را انجام داده و دید روشن تری به آن داشته باشید.

جهت دانلود کاتالوگ کابینت نئوکلاسیک میتوانید با آفاق چوب تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای شما ارسال نمایند.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید کابینت نئوکلاسیک

اگر قصد خرید کابینت نئوکلاسیک را دارید باید قبل از انجام خرید خود به چند نکته مهم توجه نمایید. ابتدا سعی کنید خرید خود را حتما از مجموعه ها و مراکز متخصص و حرفه ای انجام دهید. زیرا تمام زیبایی کابینت های نئوکلاسیک در جزئیات و ظرافت به کار رفته در آن هاست. اگر تیمی که کابینت را تولید می کند تخصص کافی نداشته باشد نتیجه کار رضایت بخش نخواهد بود.
مورد دوم کیفیت متریال به کار رفته در ساخت کابینت است. برای تولید این کابینت ها باید از بهترین چوب و یا ام دی اف استفاده شود. تا کابینت بتواند طول عمر خوبی داشته باشد. یراق آلات به کار رفته در طراحی نئوکلاسیک نیز بسیار مهم هستند و می توانند بر نتیجه کار تاثیر بگذارند. انتخاب رنگ باید کاملا هوشمندانه و مطابق با دکوراسیون سایر اجزای منزل صورت گیرد. در انتخاب رنگ باید به متراژ آشپزخانه و میزان نورگیر بودن آن توجه کنید.

قیمت کابینت نئوکلاسیک

بسیاری از مشتری هایی که قصد سفارش کابینت را دارند در مورد قیمت آن سوال دارند. در واقع به صورت قطعی نمی توان قیمت ثابتی را برای اجرای این کابینت ها در نظر گرفت. زیرا این قیمت به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. در ادامه به برخی از این عوامل اشاره می کنیم.

 1. هر چقدر متراژ آشپزخانه بیشتر باشد، قیمت نهایی کار بالاتر می رود.
 2. متریال به کار رفته در تولید کابینت بسیار مهم است. اگر از چوب طبیعی و یا ام دی اف خارجی استفاده شود هزینه کار بالا می رود. اما اگر از چوب ارزان استفاده شود قیمت کمتر می شود.
 3. اگر حکاکی کابینت به صورت دستی صورت گیرد مسلما قیمت آن بسیار بالاتر می رود و برعکس.
 4. میزان به کار بردن اجزای مختلف در طراحی کابینت نئوکلاسیک می تواند باعث افزایش و یا کاهش قیمت آن شود.

سفارش کابینت نئوکلاسیک + مشاوره رایگان

اگر شما نیز می خواهید بهترین و با کیفیت ترین کابینت نئوکلاسیک را در آشپزخانه خود اجرا کنید کافیست آن را از یک مجموعه معتبر سفارش دهید. برای سفارش کابینت ابتدا باید متراژهای مختلف و اجزای متفاوت طراحی در نظر گرفته شوند. سپس با توجه به سفارش مشتری، ساخت کابینت انجام شده و در محل نصب می شود. این کابینت ها با استفاده از بهترین دستگاه های CNC حکاکی می شوند که دقت بسیار بالایی دارند. همچنین از بهترین و باکیفیت ترین رنگ ها برای پولیش دادن کابینت ها استفاده می شود.
با سفارش کابینت نئوکلاسیک می توانید در کمترین زمان ممکن، زیباترین آشپزخانه را برای خود بسازید. مهم نیست بودجه شما چقدر است. زیرا با تنوع بالای این کابینت باعث می شود که افراد با بودجه های مختلف بتوانند آن را سفارش داده و از آن بهره مند شوند.

کاتالوگ رنگ کابینت نئوکلاسیک

ما در آفاق چوب کاتالوگ رنگ کابینت های نئوکلاسیک را برای مشتریان عزیز طراحی و ایجاد کرده ایم که میتوانید از طریق کاتالوگ، رنگ و طرح بندی دلخواه خود را پیدا کنید تا بتوانید انتخاب آسان تر و بهتری داشته باشید جهت دریافت کاتالوگ رنگ کابینت نئوکلاسیک میتوانید از طریق شماره های داخل سایت تماس حاصل نموده و درخواست کاتالوگ رنگ کابینت نمایید تا برای شما بصورت رایگان تمام شود.

کابینت نئوکلاسیک جهت پیاده سازی چقدر هزینه دارد ؟

هزینه طراحی و اجرای کابینت نئوکلسیک بستگی به مشخصه های متفاوتی مثل متراژ کار، نوع آشپزخانه، متغیر است اما جهت مشاوره تخصصی و رایگان میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم خدمت شما ارائه شود.

آیا طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک را انجام میدهید ؟

تمامی کارها از 0 تا 100 بصورت تخصصی مانند طراحی سه بعدی کابینت، اجرای کابینت توسط متخصصین آفاق جوب اجرا و دارای ضمانت این مجموعه است.

منبع : Houzez

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه برای “کابینت نئوکلاسیک

 1. اعظم ناصری گفته:

  سلام
  مطلب واقعا جامعی بود من برای خونم میخواستم کابینت نئوکلاسیک سفارش بدم شما مشاوره هم دارید تماس بگیریم و راهنمایی بدید ما رو

  • آفاق چوب گفته:

   سلام
   ممنون از توجهتون، بله تیم آفاق چوب متخصص در زمینه اجرای کابینت نئوکلاسیک میتونه بهتون مشاوره رایگان قبل از خرید بده میتونید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *